Žhavící hlavy Joyetech

zhavici-hlava-joyetech-zhavici-hlavy-elektronicka-cigareta.jpg

Žhavácí hlavy pro clearomizéry a e-cigarety Joyetech

Joyetech žhavící hlavy z nerezu, titanu, niklu, nebo keramické žhavící hlavy s různými odpory pro klasické šlukování (simulace klasických cigaret), nebo pro přímé tahání do plic určené pro clearomizéry Joyetech. Široká nabídka vyměnných hlav pro elektronické cigarety a clearomizéry od společnosti Joyetech.

Žhavící hlavy Joyetech pro přímé tahání do plic "DL"

Žhavící hlavy Joyetech s označením DL jsou pro přímé tahání do plic (Direct-Lung). Jedná se například o žhavící hlavy BF Ni 0,2ohm, BF Ti 0,4ohm, BF SS316 0,5ohm nebo NotchCoil 0,25ohm. Žhavící hlavy DL mají větší otvor pro nasáti vzduchu,čili za kratší časový úsek vdechnete více kouře a vytvoříte tím větší dým (mraky).

Žhavící hlavy Joyetech pro klasické kouření pusa-plíce "MTL"

Žhavící hlavy Joyetech s označením MTL simulují kouření klasických cigaret (Mouth-To-Lung), čili "pusa-plíce". Jedná se například o žhavící hlavy BF SS316 0,6ohm, BF SS316 1,0ohm, BF Clapton 1,5ohm a jiné.

Upozornění: Před prvním použitím doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu přímo na vatu ve žhavícím tělísku.

  • Joyetech TRON - Joyetech ONE Mega - Joyetech eGo ONE Mega VT - Joyetech eGo ONE Mini - Joyetech eGo ONE Mega - Joyetech eGo ONE CT - Joyetech eGo ONE VT - Joyetech eGo ONE V2 - Joyetech CUBIS - Joyetech CUBIS Pro - Joyetech eGo AIO - Joyetech eGo AIO D16 - Joyetech eGo AIO D22 - Joyetech eGo AIO D22 XL - Joyetech eGo AIO PRO - Joyetech eGo AIO PRO C - Joyetech eVic AIO - Joyetech Cuboid Mini - Joyetech eGrip II - Joyetech CUBIS Pro Mini - Joyetech eVic Basic - Joyetech CUBIS D19 - Joyetech ULTIMO - a další.

 

 

Nejprodávanější

48
352148352
Značky

Stránka 1 z 3 - 44 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 44 položek celkem