Příchutě - aromata na míchání do bází

Příchutě - aromata Imperia, Capella, T-Juice, Vampire Vape, Pj Empire, Big Mouth, Full moon, bozz, 814, big vape, jungle wave, Inawera atd. na míchání do bází pro výrobu vlastních e-liquidů

Příchutě (aromata) pro míchání se rozdělují mezi dva základní typy a to "Klasické" a "Shake and Vape".

1. Klasické příchutě (aromata) jsou většinou baleny v 10ml až 30ml již plně naplněných lahvičkách. Pro namíchání vlastní náplně budete mimo příchutě potřebovat také základní bázi a větší prázdnou lahvičku, ve které si namícháte výsledný e-liquid. Tyto příchutě je potřeba po namíchání nechat několik dní uzrát, aby daná chuť vynikla. Pokud se tomuto procesu chcete vyhnout, doporučujeme příchutě typu Shake and Vape.

2. Příchutě typu Shake and Vape jsou baleny ve větších lahvičkách (60-120ml), které obsahuji 10ml-30ml příchutě do které stačí jednoduše dolít bázi a protřepat. Výsledný e-liquid je možné ve většině případů používat ihned bez čekání. Tyto shake and Vape příchutě jsou přizpůsobeny pro okamžité použití bez potřeby zrání.

Jednotlivé typy příchutí si můžete vyfiltrovat níže po rozkliknutí: Filtr podle parametrů, vlastností a výrobců.

Příchutě, nebo také aromata do báze jsou nedílnou součástí chutného e-liquidu. Na výběr máte různé druhy, aby si chuťové pohárky všech našich zákazníků přišly na své. Vybírat můžete z více jak tisíců různých příchutí ať už jste příznivci tabákových, ovocných, nebo jiných náplní do Vaši elektronické cigarety. V naši nabídce naleznete příchutě od výrobce Imperia, Capella, Inawera, Jungle Wave, Bozz, 814, Big Vape, Vampire Vape, PJ Empire, Full Moon, Big Mouth, T-Juice a mnoha dalších.

Na míchání bází a příchutí doporučujeme zakoupit prázdnou lahvičku, ve které si namícháte výsledný e-liquid. V nabídce lahvičky o obsahu 10, 20, 30, 50, 100, 120, 250ml atd.

 

Nejprodávanější

88
999188999
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Typ příchutě

Stránka 1 z 94 - 1866 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 94 - 1866 položek celkem