Elektronické cigarety

Elektronická cigareta Joyetech, aSpire, SMOK, eleaf, Uwell, VOOPOO, OXva a jiné elektronické cigarety

Elektronická cigareta je zařízení, které bylo vyvinuto a patentováno v Číně v roce 2006. Česká republika byla jedna z prvních zemí na celém světě, kde se elektronická cigareta začala distribuovat. Náš e-shop s elektronickými cigaretami je na trhu již od roku 2008, čili od samého začátku.

Elektronické cigarety se rozdělují dle stylu kouření mezi dva základní typy a to "MTL" a "DL".

1. MTL (Mouth-To-Lung) - jedná se o typ elektronické cigarety, která simuluje klasické šlukování jako u tabákových cigaret, kdy uživatel nejprve potáhne do pusy a následně se kouř vdechne do plic. Tento styl kouření je vhodnější pro e-liquidy s vyšším obsahem nikotinu a poměrem PG50/VG50 a řidším. Základní parametr pro tento typ e-cigarety je vyšší odpor (nižší výkon), ve většině případů se jedná o 0,6ohm a více.

2. DL (Direct-Lung) - jedná se o typ elektronické cigarety, která spíše simuluje vodní dýmku, kdy uživatel potáhne přímo do plic a tím dosáhne daleko větší tvorby páry. Tento styl kouření je vhodnější pro e-liquidy s daleko nižším obsahem nikotinu a poměrem PG50/VG50 a hustším. Základní parametr pro tento typ e-cigarety je nižší odpor (vyšší výkon), ve většině případů se jedná o 0,5ohm a méně.

rozdil-mezi-mtl-a-dl-elektronicka-cigareta

elektronická cigareta se skládá ze tří částí:

1) Baterie - ta se liší funkcemi a kapacitou (mAh).
2) Systém pro tvorbu páry - mnohdy označován jako Atomizér, Clearomizér, Smokymizér, Vaporizér atd. (zásobník pro e-liquid).
3) E-liquid - obsahuje Vámi zvolenou chuť - v naši nabídce přes 1100 různých tabákových a ovocných příchutí ať už bez nikotinu, nebo s nikotinem.

Elektronická cigareta a její výhody oproti klasické cigaretě

Elektronická cigareta vytváří páru, která připomíná klasický cigaretový kouř. Pára, která vznikne zahřátím e-liquidu v elektronické cigaretě neobsahuje žádné karcinogenní látky a žádné jiné škodlivé látky, na rozdíl od klasické cigarety. Studie ukazují, že to platí jak pro aktivní, tak pro pasivní e-kuřáky. Mezi hlavní výhody elektronických cigaret oproti klasickým cigaretám patří nemalá úspora peněz. Je prokázáno, že při kouření klasické cigarety inhalujete více než 4000 nebezpečných látek. Dle studii u některých kuřáků se při půlročním výzkumu ukázalo, že jim elektronické cigarety můžou nahradit běžné cigarety a na konci výzkumu běžné cigarety již zcela nekouřili. My to jen můžeme potvrdit z vlastní zkušenosti s více než x-tisíci odnaučených kuřáků, kteří pravidelně navštěvují naši kamennou prodejnu a náš e-shop. U nás naleznete jak starší ověřené typy elektronických cigaret, tak i absolutní novinky, které se neustále vyvíjí. Jsou jimi elektronické cigarety od ověřených výrobců jako je Joyetech, elektronická cigareta Smoktech, nebo elektronická cigareta iSmoka-Eleaf, V naši nabídce také nesmí chybět elektronické dýmky od společnosti Kamrytech.

 

Nejprodávanější

98
15981981598
Značky
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 44 - 873 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 44 - 873 položek celkem