Prodejna Ostrava i e-shop v plném provozu. Děkujeme, Elektro-Cigareta.cz

Elektronické cigarety

Elektronická cigareta Joyetech, Greensound, SMOK, eleaf, ego a jiné elektronické cigarety

Elektronická cigareta je zařízení, které bylo vyvinuto a patentováno v Číně v roce 2006. Česká republika byla jedna z prvních zemí na celém světě, kde se elektronická cigareta začala distribuovat. Náš e-shop s elektronickými cigaretami je na trhu již od roku 2008, čili od samého začátku.

elektronická cigareta se skládá ze tří částí:

1) Baterie - ta se liší funkcemi a kapacitou (mAh).
2) Systém pro tvorbu páry - mnohdy označován jako Atomizér, Clearomizér, Smokymizér, Vaporizér atd. (zásobník pro e-liquid).
3) E-liquid - obsahuje Vámi zvolenou chuť - v naši nabídce přes 70 různých tabákových a ovocných příchutí ať už bez nikotinu, nebo s nikotinem.

Elektronická cigareta a její výhody oproti klasické cigaretě

Elektronická cigareta vytváří páru, která připomíná klasický cigaretový kouř. Pára, která vznikne zahřátím e-liquidu v elektronické cigaretě neobsahuje žádné karcinogenní látky a žádné jiné škodlivé látky, na rozdíl od klasické cigarety. Studie ukazují, že to platí jak pro aktivní, tak pro pasivní e-kuřáky. Mezi hlavní výhody elektronických cigaret oproti klasickým cigaretám patří nemalá úspora peněz. Je prokázáno, že při kouření klasické cigarety inhalujete více než 4000 nebezpečných látek. Dle studii u některých kuřáků se při půlročním výzkumu ukázalo, že jim elektronické cigarety můžou nahradit běžné cigarety a na konci výzkumu běžné cigarety již zcela nekouřili. My to jen můžeme potvrdit z vlastní zkušenosti s více než x-tisíci odnaučených kuřáků, kteří pravidelně navštěvují naši kamennou prodejnu a náš e-shop. U nás naleznete jak starší ověřené typy elektronických cigaret, tak i absolutní novinky, které se neustále vyvíjí. Jsou jimi elektronické cigarety od ověřených výrobců jako je Joyetech ( eGo AIO, eGo AIO D16, AIO D22, eGo MEGA Twist+ a další..), elektronická cigareta Smoktech, elektronická cigareta iSmoka-Eleaf, elektronické cigarety Greensound nabízené v modelových řadách po jednom či dvou kusech - eGo-T, eGo-C, eGo-W, eGo-K a námi doporučené sady elektronických cigaret eGo-GSH2 a eGo-GSH2S. V naši nabídce také nesmí chybět elektronické dýmky od společnosti SMOK (Smoktech).

 

Nejprodávanější

139
149811391498
Značky
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 23 - 446 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 23 - 446 položek celkem

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.