Gripy a příslušenství

Elektronické Gripy a full gripy s vestavěnými bateriemi, nebo s výměnnými bateriovými monočlánky

Univerzální bateriové gripy plně nastavitelné pro výměnné baterie typu 18650, 18350 a 26650, nebo také s vestavěnými bateriemi. Gripy jsou vybavevy displayem, který Vás informuje o stavu baterie, odporu našroubovaného systému, navoleném příkonu (W) a napětí (V). Nabízíme jak samotné gripy, tak i kompletní sady vč. clearomizéru (full kit) od největších a prověřených výrobců elektronických cigaret jako jsou Joyetech, iSmoka-Eleaf, aSpire, SMOK, Vaporesso, Wismec a další.

Full gripy (kompletní sety baterie vč. clearomizéru) se rozdělují dle stylu kouření mezi dva základní typy a to "MTL" a "DL".

1. MTL (Mouth-To-Lung) - jedná se o typ, kde baterie je osazena clearomizérem (tankem), který simuluje klasické šlukování jako u tabákových cigaret, kdy uživatel nejprve potáhne do pusy a následně se kouř vdechne do plic. Tento styl kouření je vhodnější pro e-liquidy s vyšším obsahem nikotinu a poměrem PG50/VG50 a řidším. Základní parametr pro tento typ clearomizéru je vyšší odpor (nižší výkon), ve většině případů se jedná o 0,6ohm a více.

2. DL (Direct-Lung) - jedná se o typ, kde baterie je osazena clearomizérem (tankem), kdy uživatel potáhne přímo do plic a tím dosáhne daleko větší tvorby páry. Tento styl kouření je vhodnější pro e-liquidy s daleko nižším obsahem nikotinu a poměrem PG50/VG50 a hustším. Základní parametr tohoto clearomizéru je nižší odpor (vyšší výkon), ve většině případů se jedná o 0,5ohm a méně.

rozdil-mezi-mtl-a-dl-elektronicka-cigareta

 

Nejprodávanější

548
179815481798
Značky
 
 

Stránka 1 z 8 - 160 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 8 - 160 položek celkem