Clearomizéry a žhavící hlavy

Clearomizéry a náhradní žhavící hlavy Greensound, Joyetech, SMOK, Eleaf, Aspire, UWELL, Kangertech, Vaporesso a další

Clearomizéry jsou nezbytnou součástí každé elektronické cigarety. Clearomizéry jsou osazeny závitem 510, nebo eGo a musí se našroubovat na baterii. Jde o zařízení pro tvorbu páry, jehož hlavní funkcí je odpařování e-liquidu (náplně). Díky žhavení v clearomizéru se e-liquid přemění v páru, kterou následně uživatelé elektronických cigaret vdechují. Clearomizér vznikl od slova clear (čírý-průhledný) a uživatel elektronické cigarety tak má po celou dobu přehled o stavu e-liquidu v clearomizéru. V naši nabídce naleznete clearomizéry a žhavící hlavy od největších světových výrobců elektronických cigaret mezi které bezesporu patří clearomizéry značky Joyetech, SMOK, aSpire, iSmoka-Eleaf, Vaporesso, Kangertech, Uwell, Greensound a další.

Clearomizéry se rozdělují dle stylu kouření mezi dva základní typy a to "MTL" a "DL".

1. MTL (Mouth-To-Lung) - jedná se o typ clearomizéru, který simuluje klasické šlukování jako u tabákových cigaret, kdy uživatel nejprve potáhne do pusy a následně se kouř vdechne do plic. Tento styl kouření je vhodnější pro e-liquidy s vyšším obsahem nikotinu a poměrem PG50/VG50 a řidším. Základní parametr pro tento typ clearomizéru je vyšší odpor (nižší výkon), ve většině případech se jedná o 0,6ohm a více.

2. DL (Direct-Lung) - jedná se o typ clearomizéru, který spíše simuluje vodní dýmku, kdy uživatel potáhne přímo do plic a tím dosáhne daleko větší tvorby páry. Tento styl kouření je vhodnější pro e-liquidy s daleko nižším obsahem nikotinu a poměrem PG50/VG50 a hustším. Základní parametr pro tento typ clearomizéru je nižší odpor (vyšší výkon), ve většině případech se jedná o 0,5ohm a méně.

rozdil-mezi-mtl-a-dl-elektronicka-cigareta

 

Nejprodávanější

28
798128798
Značky
 
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 12 - 228 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 12 - 228 položek celkem