Báze IMPERIA, PJ Empire, Euliquid a Dekang

Báze a boostery IMPERIA pro vlastní výrobu e-liquidů

K dochucení báze je zapotřebí použití příchutí. Báze jsou bez chuti a zápachu. Při výrobě jsou používány ingredience té nejvyšší kvality. Výroba probíhá za nejpřísnějších hygienických standardů ve farmaceutické laboratoři v České republice. Báze jsou určeny do všech elektronických cigaret. Do měně výkonných doporučujeme menší poměr VG, do více výkonných naopak s vyšším poměrem VG. Ideální je však poměr PG50/VG50, který se dá doporučit téměř do všech clearomizéru.
Nabízíme čisté báze Imperia
v poměru PG50/VG50 - FIFTY, PG30/VG70 - DRIPPER, PG20/VG80 - VELVET, PG100 - ICE BLADE a čisté VG100 - VG MAX. Tyto báze si pak sami ochutíte Vámi zvoleným aroma (příchutí) a namícháte si tak výsledný e-liquid.

Čisté báze Imperia, Euliquid, Dekang, Flavourit a JustVape

Jak přidat nikotin do báze?
- vyberte si beznikotinovou bázi s požadovanou hustotou
- vyberte Imperia booster se stejnou hustotou jako bázi
- vypočítejte poměr tak, abyste získali požadovanou koncentraci
- smíchejte bázi a booster
- výsledkem je neochucená nikotinová báze s požadovanou koncentrací nikotinu
- teď už stačí jen bázi ochutit vaší oblíbenou příchutí, nechat uzrát a vznikne Vám hotový e-liquid

Na míchání bází a příchutí doporučujeme zakoupit prázdnou lahvičku, ve které si namícháte výsledný e-liquid. V nabídce lahvičky o obsahu 10, 20, 30, 50, 60, 100, 120, 150 a 250ml.

Co je to PG A VG a jaký je mezi nimi rozdíl?

Na všech bázích naleznete označení PG + VG a množství nikotinu. Označení PG znamená Propylen Glycol a VG Vegetable Glycerin.

  • Propylen Glycol (PG) zajišťuje výraznější chuť výsledného e-liquidu - tzv. HIT, neboli škrábntí v krku jako u klasické cigarety. Báze s vyšším poměrem PG jsou chuťově prokreslenější a řidčí. Doporučujeme je do elektronických cigaret s vyšším odporem (nižším výkonem).
  • Vegetable Glycerin (VG) je mnohem jemnější a výsledný e-liquid nebude tolik chuťově prokreslený. Zajišťují ale mnohem větší dýmivost. Báze s vyšším poměrem VG jsou hustší. Doporučujeme do elektronických cigaret s niřším odporem (vyšším výkonem).

Doporučujeme báze v poměru PG50/VG50 čili poměr PG je 50% a VG také 50%. Tyto báze jsou zlatou střední cestou do jak méně výkonných elektronických cigaret, tak do těch výkonnějších. Zajišťují ideální poměr chuti a dýmivosti. Pokud jste zastánci větší dýmivosti a používáte nízkoodporové žhavící hlavy určené pro přímé potahování do plic, zvolte poměr PG20/VG80. Kompromisem mezi těmito bázemi je poměr PG30/VG70.

 

Nejprodávanější

35
999135999
Značky
 
 
 
Poměr PG/VG

Stránka 1 z 9 - 179 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 9 - 179 položek celkem