Klasické e-liquidy a s nikotinovou solí

Klasické E-liquidy a stále více oblíbené e-liquidy s nikotinovou solí od předních světových výrobců jako je dekang, liqua, Joyetech, Aramax, Dreamix a mnoha dalších

Náplně do všech elektronických cigaret

  • V naši nabídce naleznete přes 1000 příchutí e-liquidů s množstvím nikotínu od 0mg až po 20mg a to jak klasických, tak s nikotinovou solí od všech předních výrobců.
  • E-liquidy s nikotinovou solí (SALT) oproti běžnému nikotinu nabízí hned několik výhod. Zatímco klasické e-liquidy mají silnější hit (dráždivý pocit v krku), který vám brání v inhalaci většího množství nikotinu, nikotinové soli dávají při stejné síle nikotinu mnohem slabší hit. V jednom potahu je tak možné do těla dostat větší dávku nikotinu, který se rychleji vstřebává a pocitově podobá klasickým cigaretám. Odpadá tak nutnost nepřetržitého potahování e-cigarety a i s menšími pod systémy je možné bez problému uspokojit touhu po nikotinu.
  • E-liquidy se liší nejen příchutí, obsahem nikotinu, ale také hustotou, která je vždy označena poměrem (PG a VG)
    Propylen Glycol (PG) zajišťuje výraznější chuť výsledného e-liquidu - tzv. HIT, neboli škrábntí v krku jako u klasické cigarety. E-liquidy s vyšším poměrem PG (např. (PG70/VG30) jsou chuťově prokreslenější a řidčí. Doporučujeme je do elektronických cigaret s vyšším odporem (nižším výkonem).
    Vegetable Glycerin (VG) je mnohem jemnější a výsledný e-liquid nebude tolik chuťově prokreslený. Zajišťují ale mnohem větší dýmivost. E-liquidy s vyšším poměrem VG jsou hustější. Doporučujeme do elektronických cigaret s nižším odporem (vyšším výkonem). Pokud si nejste jistí jakou hustotu e-liquidu zvolit, doporučujeme e-liquidy v poměru PG50/VG50 čili poměr PG je 50% a VG také 50%. Tyto e-liquidy jsou zlatou střední cestou do jak méně výkonných elektronických cigaret, tak do těch výkonnějších. Zajišťují ideální poměr chuti a dýmivosti.
  • Jednotlivé typy e-liquidů si můžete vyfiltrovat níže po rozkliknutí: Filtr podle parametrů, vlastností a výrobců a zaškrtnou vámi zvolenou značku a poměr PG/VG (hustotu).
 

Nejprodávanější

69
399169399
Značky
 
 
 
 
 
 
 
Poměr PG/VG

Stránka 1 z 58 - 1156 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 58 - 1156 položek celkem