aSpire Cleito žhavící hlava 0,2ohm Clapton

 
 

Nahradní žhavící hlava aSpire clapton coil s odporem 0,2ohm (55W-70W)

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
25.6.2024
Cena 81 Kč bez DPH
98 Kč    
Značka aSpire
Kategorie žhavící hlavy aSpire
Záruka 2 roky
 

žhavící hlava aSpire Cleito 0,2ohm Clapton

ASPIRE CLEITO je nový nízko-odporový clearomizer - tank od společnosti Aspire. Žhavicí hlava clearomizéru je narozdíl od jiných sub-ohm tankům prodloužena na délku celého clearomizeru. Otvory pro přísun e-liquidu jsou velké a jsou oválné. Díky tomu je tvořeno neuvěřitelné množství páry a chuť liquidu je nezkreslena a silnější. Pára jde od spirálky přímo k náustku což má za následek maximální využití páry bez ztrát v přívodní trubici, které bývají u jiných clearomizérů zúžené. Clearomizer je vhodný pro vysokovýkonné zařízení (nejlépe od 40W). Je vyroben z nerezové oceli (304) a Pyrexu - je kompletně rozebíratelný s možností regulace přívodu vzduchu.

Jako žhavicí hlavy využívá aSpire Cleito o odporu 0,2ohm a 0,4ohm, vyrobené s Claptonu, kde základní odporový drát je omotán dalším drátem a tím je vytvořen větší povrch pro zahřívání liquidu, což přispívá k lepší mu podání chuti. 1. Odšroubujte vrchní část Aspire Cleito. 2. Doplňte dostatečné množství e-liquidu. Tank nepřeplňujte.  3. Vrchní část našroubujte zpět. 4. Před použitím doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem.

Kompatibilní s clearomizerem:
aSpire Cleito.

Životnost hlavy aSpire: několik týdnů až měsíců

Obsah balení: 1ks hlava aSpire Cleito s odporem 0,2ohm Clapton

Upozornění: Před prvním použitím doporučujeme vždy nakapat e-liquid do otvorů po stranách žhavící hlavy a několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.