UPOZORNĚNÍ: Prodejna v Ostravě je ve dnech 12.6. až 29.6. z důvodu plánované rekonstrukce supermarketu Albert UZAVŘENÁ. Vzhledem k tomu, že bude uzavřen celý supermarket, osobní odběr internetových objednávek probíhá ve velmi omezeném režimu a pouze s platbou v hotovosti, více informací na tel.čísle 737 110 101. ODESÍLÁNÍ INTERNETOVÝCH OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ S MÍRNÝM ZPOŽDĚNÍM. Děkujeme za pochopení. Elektro-Cigareta.cz

Elektronické cigarety Cloudee

elektronicka-cigareta-cloudee-1800mah-stribrna-cerna

Elektronická cigareta Cloudee 1800mAh

Výkonná elektronická cigareta Cloudee přichází s malými rozměry, které skvěle padnou do ruky, pohodlně se vejde také do kapsy nebo tašky, kde nezabere příliš mnoho místa. Integrovaná baterie o kapacitě 1800mAh je vybavena sérií ochran pro bezpečné vapování. Ochrany proti přežhavení, zkratu, nízkému napětí, přebití i podbití zaručí pohodové vapování bez problémů. O zbývající kapacitě baterie a o tom, kdy nabít, vás informuje barevný indikátor. Pohodlné a rychlé nabíjení pak zajišťuje micro USB port.

 

Nejprodávanější

109
5981109598

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.