UPOZORNĚNÍ: Prodejna v Ostravě bude ve dnech 12.6. až 29.6. z důvodu plánované rekonstrukce supermarketu Albert UZAVŘENÁ. Vzhledem k tomu, že bude uzavřen celý supermarket, nebude možný ani osobní odběr internetových objednávek. ODESÍLÁNÍ INTERNETOVÝCH OBJEDNÁVEK BUDE PROBÍHAT S MÍRNÝM ZPOŽDĚNÍM. Děkujeme za pochopení. Elektro-Cigareta.cz

E-liquidy Frutie 10ml

e-liquid-frutie-naplne-do-elektronicke-cigarety-10ml

Ovocné e-liquidy Frutie 10ml s poměrem PG30/VG70

E-liquidy Frutie v 10ml balení. Prvotřídní kvalitu náplním Frutie zajišťují ty nejlepší suroviny. Výrobní postupy se řídí přísnými pravidly, což ve spojení s důkladnou kontrolou každého kroku zajišťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pro nezbytné ověření špičkové kvality jsou náplně Frutie testovány akreditovanou laboratoří v České republice, jsou tak naprosto v souladu se všemi normami EU. Frutie náplně jsou se svojí hustotou univerzální a ideálně se hodí jak pro nízkoodporové atomizéry a přímé potahování do plic, tak pro menší e-cigarety, jakými jsou například oblíbené eGo AIO a eGo ONE.

Obsah nikotinu: 0mg - 2mg - 5mg - 8mg - 14mg

 

Nejprodávanější

79
8017980
Značky
Poměr PG/VG

Stránka 1 z 2 - 23 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 23 položek celkem

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.