UPOZORNĚNÍ: Prodejna v Ostravě bude ve dnech 12.6. až 29.6. z důvodu plánované rekonstrukce supermarketu Albert UZAVŘENÁ. Vzhledem k tomu, že bude uzavřen celý supermarket, nebude možný ani osobní odběr internetových objednávek. ODESÍLÁNÍ INTERNETOVÝCH OBJEDNÁVEK BUDE PROBÍHAT S MÍRNÝM ZPOŽDĚNÍM. Děkujeme za pochopení. Elektro-Cigareta.cz

Giantomizér eGo-W F1 (2,0ml)

 
 

Giantomizér eGo-W F1 je systém pro tvorbu páry o kapacitě 2,0ml. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
15.6.2021
Běžná cena 89 Kč
Ušetříte 60 Kč (–67 %)
Cena 24 Kč bez DPH
29 Kč    
Značka Microcig
Kategorie Microcig clearomizéry
Záruka 2 roky
 

Giantomizér eGo-W F1 se zásobníkem na 2ml

Giantomizér eGo-W F1 (2,0ml) - cartomizérový tankový systém s knotem, kde je kapalina (e-liquid) dopravován ke spirále pomocí soustavy knotů. Giantomizér má neodnímatelný kryt, ale po vytáhnutí silikonového těsnění se dá dostat až ke knotům a spirále a lze jej tedy čistit. Giantomizér má kapacitu cca 2ml e-liquidu a má několik výhod oproti klasickým buničinovým cartomizérum, buničinovým náplním a dá se říci, že i oproti tankovým systémům jako je 510-T či eGo-T. Giantomizér je průhledný (3 okénka), tzn. máte kontrolu nad tím, kdy je potřeba doplnit e-liquid a jak dlouho Vám e-liquid v zásobníku vydrží. Giantomizér se pyšní velkou dýmivostí, velkým HITem, skvělou chutí, která není zkreslená a velkou zásobou e-liquidu.

Barva: černá
Životnost cartomizéru: několik týdnů až měsíců

Způsob plnění giantomizéru eGo-W F1
Odšroubujte krycí víčko s klipsem. Tahem vysuňte náustek. Odšroubujte giantomizér od baterie. Do dírky (nikoliv střední) proražte jehlou silikonovou zátku v boční části z vrchní strany giantomizéru. Pomalu naplňte giantomizér až k horní hraně. Po vytažení jehly případně osušte závit a ostatní části ubrouskem. Našroubujte naplněný giantomizér zpět na baterii, nasuňte náustek.

Údržba giantomizéru eGo-W F1
Udržujte giantomizér eGo-W F1 vždy v čistotě. Giantomizér lze také po výjmutí vrchního těsnění celý promýt horkou vodou, aby se odstranil všechen e-liquid a nečistota, avšak poté je potřeba celý giantomizér důkladně vysušit, profouknout a rozkouřit. Je možné také celý giantomizér promýt bez vytahování vrchního těsnění a to tak, že si naplníme injekční stříkačku horkou vodou a tu vpravíme do prázdného giantomizéru. Naplníme jej do poloviny, s giantomizérem zatřepeme a poté kapalinu odsajeme, tento proces několikrát za sebou zopakujeme. Doporučuje se provádět až tehdy, když se dýmivost a chuť značně zhorší. Doporučujme si také knotová vlákna rozplést kvůli lepší savosti. Nikdy giantomizér nepřeplňujte e-liquidem. Při kouření do něj nefoukejte. Pokud chcete giantomizér profouknout, abyste odstranili přebytečnou kapalinu mimo zásobník, odšroubujte jej od baterie, profukněte a poté dukladně očistěte. Při používání manuální baterie potahujte ještě alespoň 1s po puštění tlačítka na baterii abyste nasáli co nejvíce páry, která se vytvořila. Spirála má stále teplotu a vytváří páru, pára která nedojde k Vám do úst zůstane uvnitř, ochladí se a zkapalní mimo zásobník. Může pák docházet k zanášení, protékání a případnému nasátí do úst. Nový giantomizér je potřeba vždy pořádně rozkouřit, může trvat nějakou dobu, než knotový systém e-liquid absorbuje. Snažte se dodržovat stejnou frekvenci potahování jako u klasických cigaret. V případě kratších intervalů e-liquid nemusí stíhat zásobovat spirálu a objem kouře se sníží. Doporučuje se také občas provést suché pálení pro prodloužení životnosti giantomizéru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 11.8.2019
Perfektní
5
J Avatar autora | 30.7.2019
Také jsem velice spokojená,nejlepší co jsem kdy měla
5
IO Avatar autora | 11.12.2017
Perfektní. Obchod je výborně zásoben.
 
Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.