Clearomizér X-AIR čirý Dual-Coil

 
Akce
  • 1 z 3
 

Clearomizér X-Air čirý je dvou-spirálový systém s možností regulace vzduchu. Má vyměnitelné hlavy a kapacita zásobníku je cca 1,8-2,0 ml.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
7.12.2023
Cena 64 Kč bez DPH
78 Kč    
Značka Green Sound
Kategorie Clearomizér X-AIR
Záruka 2 roky
 

clearomizér X-AIR dual-coil čirý se zásobníkem na 1,8-2,0ml

Clearomizér X-AIR je nejmodernější bezvatičkový dual-coil (dvou spirálový) clearomizér té nejnovější generace s kapacitou zásobníku 1,8-2,0ml s jednoduchým a rychlým plněním, který produkuje kvalitní a hustou páru s velmi výraznou chutí a navíc s možností výměny zcela nové hlavy atomizéru (spirály s knoty). Clearomizér X-AIR je vybaven kolečkem pro nastavení regulace proudění vzduchu do clearomizéru. Průhledná část clearomizéru je vyrobena z kvalitního materiálu - "pyrex", který je velice odolný proti prasknutí a poškrábaní. X-AIR je dalším z řady systémů pro tvorbu páry, který má žhavící spirálu umístěnou v dolní části. Jedná se tak o ideální řešení pro neustálé zásobování knotů e-liquidem a navíc kompatibilní s bateriemi eGo i 510.

Barva: čirá
Životnost hlavy clearomizéru X-AIR: několik týdnů až měsíců
Obsah balení: 1ks Clearomizéru X-AIR (čirý)

Postup plnění clearomizéru X-AIR
K plnění není potřeba žádných speciálních lahviček, jehel apod. Odšroubujte spodní část clearomizéru vzhůru nohama. Po stěně doplňte e-liquid (nesmí přetéct do středové díry, slouží pro přívod vzduchu). Na vzhůru otočený X-AIR clearomizér našroubujte spodní část a můžete kouřit.

Údržba clearomizéru X-AIR
Udržujte clearomizér X-AIR v čistotě. Clearomizér X-AIR lze celý promýt vodou, aby se odstranil všechen e-liquid a nečistota, avšak poté je potřeba celý clearomizér X-AIR důkladně vysušit, profouknout a rozkouřit. Doporučuje se provádět až tehdy, když se dýmivost a chuť značně zhorší. Při kouření do něj nefoukejte. Pokud chcete clearomizér X-Air profouknout, abyste odstranili přebytečnou kapalinu mimo zásobník, odšroubujte clearomizér X-AIR od baterie, profoukněte a poté dukladně očistěte. Nový clearomizér X-AIR je potřeba vždy pořádně rozkouřit, může trvat nějakou dobu, než knotový systém e-liquid absorbuje. Snažte se dodržovat stejnou frekvenci potahování jako u klasických cigaret. V případě kratších intervalů e-liquid nemusí stíhat zásobovat spirálu a objem kouře se sníží. Doporučuje se také občas provést suché pálení pro prodloužení životnosti výměnné hlavy clearomizéru. Suché pálení se provádí s našroubovaným spodním dílem a hlavou na baterii, bez krytu s náustkem. Před suchým pálením doporučujeme celý clearomizér promýt horkou vodou a důkladně vysušit. Pokud chuť a dýmivost není ani poté lepší, doporučujeme silikonovou krytku knotu mírně zkrátit pomocí nůžek a nebo vyměnit starou hlavu clearomizéru X-AIR za nový kus hlavy.

E-liquidy pro plnění clearomizéru X-AIR
Clearomizéry doporučujeme doplňovat výhradně e-liquidy DEKANG od výrobce Dekang Biotechnology nebo e-liquidy LIQUA od výrobce Ritchy Group, které najdete také v naši nabídce. Tyto e-liquidy se vyznačují velmi velkou dýmivostí a výrazně autentickou chutí dané příchutě. Při kouření tohoto e-liquidu nejsou cítit žádné "pachutě" jako je hořkost, kyselost apod., jako tomu je u většiny jiných výrobců. E-liquidy nejsou řídké, neprotékají a jsou šetrné k atomizéru elektronické cigarety. Jedná se o nejkvalitnější certifikované e-liquidy na světě.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Redukce 510 3.12.2019 10:51
Dobrý den, dá se na to použít redukce na 510?
E Avatar autora Redukce 510 3.12.2019 10:54
Dobrý den, ano, samozřejmě lze.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.