UPOZORNĚNÍ: Prodejna v Ostravě je ve dnech 12.6. až 29.6. z důvodu plánované rekonstrukce supermarketu Albert UZAVŘENÁ. Vzhledem k tomu, že bude uzavřen celý supermarket, osobní odběr internetových objednávek probíhá ve velmi omezeném režimu a pouze s platbou v hotovosti, více informací na tel.čísle 737 110 101. ODESÍLÁNÍ INTERNETOVÝCH OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ S MÍRNÝM ZPOŽDĚNÍM. Děkujeme za pochopení. Elektro-Cigareta.cz

Clearomizér GS-H2

Clearomizér GS-H2 na 1,5ml s výměnnými hlavami 1,8 a 2,4ohm

Clearomizér GS-H2 je vynikající bezvatičkový a velmi výkonný clearomizér s kapacitou zásobníku cca 1,5ml s jednoduchým a rychlým plněním, který produkuje kvalitní a hustou páru s výraznou chutí a navíc s možností výměny zcela nové žhavící hlavy atomizéru (spirála s knoty). Systém neprotéká a patří k tomu nejlepšímu co se dá nyní na trhu sehnat. Clearomizér GS-H2 je dalším z řady systémů pro tvorbu páry, který má žhavící spirálu a krátké knoty umístěné v dolní části. Jedná se tak o ideální řešení pro neustálé zásobování knotů e-liquidem. Z naší nabídky můžete vybírat ze sedmi barevných provedení clearomizéru GS-H2 dle Vašeho vkusu. Doporučujeme v kombinaci s bateriemi eGo.

 

Nejprodávanější

59
236159236
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.