Prodejna Ostrava i e-shop v plném provozu. Děkujeme, Elektro-Cigareta.cz

Cartomizér bez krytky eGo-W SLB

 
  • 1 z 2
 

Cartomizér SLB bez krytky pro elektronické cigarety eGo-W SLB. Lze použít i na všechny baterie se závitem eGo.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
4.3.2021
Běžná cena 129 Kč
Ušetříte 90 Kč (–70 %)
Cena 32 Kč bez DPH
39 Kč    
Značka Green Sound
Kategorie Cartomizér eGo-W (SLB)
Záruka 2 roky
 

cartomizér ego-w slb na 1,6ml e-liquidu

Cartomizér SLB pro elektronické cigarety eGo-W SLB. Lze použít i na všechny baterie se závitem eGo. Jedná se o tzv. cartomizérový tankový systém s knotem, kde je kapalina (e-liquid) dopravován ke spirále pomocí soustavy knotů. Cartomizer eGo-W SLB má kapacitu cca 1,6ml e-liquidu a má několik výhod oproti klasickým buničinovým cartomizérum, buničinovým náplním a dá se říci, že i oproti tankovým systémům jako je 510-T či eGo-T. Cartomizérový systém eGo-W SLB je průhledný, tzn. máte kontrolu nad tím, kdy je potřeba doplnit e-liquid do cartomizéru a jak dlouho Vám e-liquid v zásobníku vydrží. Cartomizér eGo-W SLB se pyšní velkou dýmivostí, velkým HITem, skvělou chutí, která není zkreslená a velkou zásobou e-liquidu. Jedná se o mírně složitější způsob doplňování než je tomu u jiných systémů, ale je to čistá metoda a požitek stojí za to.

Barva: černá
Životnost cartomizéru: několik týdnů až měsíců
Obsah balení:
- 1ks cartomizér eGo-W SLB bez krytky

Postup plnění cartomizéru eGo-W SLB
Odšroubujte krycí víčko s klipsem. Tahem vysuňte krytku cartomizéru s okénky. Odšroubujte průhledný cartomizér od baterie a sundejte vrchní těsnění. Do jedné z dírek (nikoliv střední) zasuňte jehlu. Pomalu naplňte cartomizér až k horní hraně. Po vytažení jehly případně osušte závit a ostatní části cartomizéru ubrouskem a opět nasaďte vrchní těsnění. Našroubujte naplněný cartomizér zpět na baterii, přetáhněte krycí víčko s okénky a zasuňte gumový náustek.

Údržba cartomizéru eGo-W SLB
Udržujte cartomizér eGo-W SLB vždy v čistotě. Cartomizér lze také po vyjmutí obou těsnění celý promýt vodou, aby se odstranil všechen e-liquid a nečistota, avšak poté je potřeba celý cartomizér eGo-W SLB důkladně vysušit, profouknout a rozkouřit. Doporučuje se provádět až tehdy, když se dýmivost a chuť značně zhorší. Doporučujme si také knotová vlákna rozplést kvůli lepší savosti. Nikdy cartomizér nepřeplňujte e-liquidem. Při kouření do něj nefoukejte. Pokud chcete cartomizér profouknout, abyste odstranili přebytečnou kapalinu mimo zásobník, odšroubujte cartomizér od baterie, profoukněte a poté důkladně očistěte. Při používání manuální baterie potahujte ještě alespoň 1s po puštění tlačítka na baterii abyste nasáli co nejvíce páry, která se vytvořila. Spirála má stále teplotu a vytváří páru, pára která nedojde k Vám do úst zůstane uvnitř, ochladí se a zkapalní mimo zásobník. Může pák docházet k zanášení, protékání a případnému nasátí do úst. Nový cartomizér je potřeba vždy pořádně rozkouřit, může trvat nějakou dobu, než knotový systém e-liquid absorbuje. Snažte se dodržovat stejnou frekvenci potahování jako u klasických cigaret. V případě kratších intervalů e-liquid nemusí stíhat zásobovat spirálu a objem kouře se sníží. Doporučuje se také občas provést suché pálení pro prodloužení životnosti cartomizéru.

E-liquidy pro plnění cartomizéru eGo-W SLB
Cartomizérový tank systém náplní elektronické cigarety eGo-W SLB doporučujeme doplňovat výhradně e-liquidy DEKANG od výrobce Dekang Biotechnology nebo e-liquidy LIQUA od výrobce Ritchy Group, které najdete také v naši nabídce. Tyto e-liquidy se vyznačují velmi velkou dýmivostí a výrazně autentickou chutí dané příchutě. Při kouření tohoto e-liquidu nejsou cítit žádné "pachutě" jako je hořkost, kyselost apod., jako tomu je u většiny jiných výrobců. E-liquidy nejsou řídké, neprotékají a jsou šetrné k atomizéru elektronické cigarety. Jedná se o nejkvalitnější certifikované e-liquidy na světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.