UPOZORNĚNÍ: Prodejna v Ostravě je ve dnech 12.6. až 29.6. z důvodu plánované rekonstrukce supermarketu Albert UZAVŘENÁ. Vzhledem k tomu, že bude uzavřen celý supermarket, osobní odběr internetových objednávek probíhá ve velmi omezeném režimu a pouze s platbou v hotovosti, více informací na tel.čísle 737 110 101. ODESÍLÁNÍ INTERNETOVÝCH OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ S MÍRNÝM ZPOŽDĚNÍM. Děkujeme za pochopení. Elektro-Cigareta.cz

Žhavící hlavy Smoktech

smok-smoktech-zhavici-hlavy-hlava-elektronicka-cigareta

náhradní Žhavící hlavy pro clearomizéry a elektronické cigarety od společnosti Smoktech

SMOK (Smoktech) žhavící hlavy pro elektronické cigarety a clearomizéry od společnosti Smoktech. Nabízíme žhavící hlavy SMOK s různými odpory pro klasické šlukování pusa-plíce MTL (simulace klasických cigaret), nebo pro přímé tahání do plic (CCH) určené pro clearomizéry Smoktech. V naši nabídce nesmí chybět RBA hlavy, dvouspirálkové až osmispirálkové žhavící hlavy, s technologii clapton, se 100% organickou bavlnou, kanthalové, nerezové a jiné žhavící hlavy SMOK.

  • SMOK TFV12 - TFV12 Prince - TFV16 - TFV8 - TFV8 X-Baby - Vape Pen - Vape Pen Plus - TFV8 Big Baby - TFV8 Big Baby Light Edition, TFV8 Baby, Spirals - Micro TFV4 - X-Force - Stick AIO - M17 a další.
 

Nejprodávanější

68
472168472
Značky

Stránka 1 z 6 - 115 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 115 položek celkem

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.