iSmoka-Eleaf GS Tank 3ml

 
  • 1 z 3
 

iSmoka-Eleaf GS Tank. Kapacita clearomizéru je 3ml, vyroben z kvalitní nerez oceli a Pyrexu (laboratorní sklo). Možnost regulace přívodu vzduchu. Knot žhavící hlavy je vyroben ze 100% čisté bavlny = lepší podání chuti e-liquidu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.6.2024
Cena 205 Kč bez DPH
248 Kč    
Značka iSmoka-Eleaf
Kategorie iSmoka-Eleaf série GS
Záruka 2 roky
 

Clearomizér iSmoka-Eleaf GS Tank 3ml

S rozmachem zařízení umožňujících nastavování teploty a používání niklových nebo titanových spirálek se samozřejmě rozšiřuje i nabídka tanků, ve kterých niklové nebo titanové spirálky můžete používat. Jedním z takových tanků je i eLeaf GS-Tank.

GS-Tank je menších rozměrů, takže bude skvěle vyhovovat všem, kteří nehledají příliš velké tanky. Odpovídá tomu samozřejmě také kapacita, ta činí 3ml a GS-Tank se tak řadí spíše mezi střední tanky. Vůbec to ale nevadí, protože budete moci využívat niklové spirálky, které mají ve spojení s nastavováním teploty nižší spotřebu e-liquidu než je tomu u jiných tanků.

Právě niklové spirálky, respektive žhavící hlavy jsou největší předností GS-Tanku. Hlavy s odporem 0,15ohm budete moci využít s MODy umožňujícími nastavování teploty a užít si tak zcela nový požitek z vapování. Díky pyrexovému tělu a organické vatě je podání chuti z GS-Tanku na prvotřídní úrovni. Navíc ve spojení s nastavováním teploty budete moci chuť vašeho e-liquidu dovést k dokonalosti.

GS-Tanku nechybí ani ovládání přívodu vzduchu. Nasávání vzduchu je ovšem oproti ostatním velkým tankům poměrně omezené, což způsobují také žhavící hlavy, jejich prostřední dírka pro proudění vzduchu není příliš široká. Přímé potahování do plic je tak o něco těžší, než je tomu u vetší tanků.

GS-Tank se tak skvěle hodí spíše pro ty, kteří s potahy do plic teprve začínají. Pro ty, kteří stále potahují do pusy a pak až do plic. První přímý potah do plic tak pro vás nebude takovým šokem jako v případě větších tanků. Jinak GS-Tank nabízí slušnou kapacitu pro e-liquid a skvělou chuť.

Upozornění: Pro používání niklových spirálek zvolte příslušný MOD, který tento typ spirálek podporuje.

S GS-Tankem můžete využívat i žhavících hlav z Joyetech eGrip.

Parametry:
Délka: 50mm
Průměr: 22mm
Objem: 3ml
Závit: 510
Podporovaný odpor: 0,15ohm (Nikl200)
Výrobce: eLeaf

Instrukce pro plnění e-liquidu: 1. GS-Tank otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu. 2. Doplňte e-liquid – nikdy více, než je hranice prostřední trubičky (ta je určena na průchod vzduchu). 3. Základnu našroubujte zpět. 4. Před použitím doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem.

Instrukce pro výměnu žhavící hlavy: 1. GS-Tank otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu. 2. Ze základny vyšroubujte starou žhavící hlavu a našroubujte novou (dbejte na to, aby byla žhavící hlava na základně vždy řádně dotažená). 3. Základnu našroubujte zpět. 4. Před použití s novou žhavící hlavou doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem.

Dle nařízení EU je tento výrobek určený pro náplně bez obsahu nikotinu.

Obsah balení:
1x GS-Tank náustek
1x GS-Tank tělo tanku
1x GS-Tank základna tanku
2x GS Air TC Ni žhavící hlava (0,15ohm)

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.