Příchutě Capella 13ml

capella-13ml-aroma-rpichute-do-elektronicke-cigarety

Příchutě Capella na míchání do bází v 13ml balení

Capella je přední výrobce příchutí pro tvotbu vlastních liquidů. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin ve farmaceutické laboratoři v USA - San Marcos v Kalifornii. Jedná se o koncentrát, který se kape do báze. Příchuť může být použita pouze jako aroma do bází. Vybírat můžete z těch jednoduchých jako meloun, jablko, až po komplexní příchutě typu čokoládové brownies a americký donut. Výběr je široký a to, jak si jednotlivé příchutě namícháte, jaké recepty připravíte a jaké e-liquidy vytvoříte, je už čistě jen a jen na vás. Doporučené dávkování příchutí Capella se pohybuje v rozmezí 8 - 12%.
Příchutě Capella v balení 13ml neobsahují Diacetyl, lepek, kofein, konzervační a stabilizační látky, stopy po kukuřici a arašídech, tuk, kalorie, umělá sladidla a sodík. Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť Capella je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol (PG), nebo rostlinný glycerol (VG).

V nabídce také příchutě (aromata) Imperia v 10ml balení vyrobeny v ČR a příchutě Inawera v 10ml balení původem z Polska.

 

Nejprodávanější

138
1391138139
Značky
Typ příchutě

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem