Smokymizér CE3 XL (1,8ml)

 
Akce
 

Smokymizér CE3 XL o obsahu zásobníku 1,8ml od společnosti Microcig Innovation Technology (MiT). 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
23.4.2024
Cena 65 Kč bez DPH
79 Kč    
Značka Microcig
Kategorie Microcig clearomizéry
Záruka 2 roky
 

5ks Smokymizér CE3 xl na 1,8ml e-liquidu se závitem 510

Smokymizér CE3 XL (1,8ml) pro elektronické cigarety se závitem 510 a eGo. V případě použití na bateriích typu eGo, doporučujeme pro lepší vzhled použít konusový kryt. Smokymizér CE3 XL pochází z dílny firmy Microcig Innovation Technology (MiT). Smokymizér CE3 XL je průhledný zásobník e-liquidu (kapaliny) a atomizér v jednom, odpadá tak nutnost dokupování samostatných náplní. Pracuje na stejném principu jako cartomizér eGo-W apod. Díky smokymizéru je Vaše žhací zařízení e-cigarety vždy ve 100% funkčnosti a zároveň s dostatečně velkou zásobou e-liquidu (cca 1,8ml). Stav e-liquidu v smokymizéru je možno díky průhlednosti sledovat, a tak vždy víte, kdy jej doplnit. Jedná se o čistou metodu doplňování a navíc má smokymizéru velmi vysokou dýmivost. Navíc můžete mít v každém smokymizéru naplněnou jinou příchuť e-liquidu a vždy jednoduše smokymizéry přešroubovat a nedochází tak k mísení příchutí.

Barva: černá
Životnost smokymizéru: několik týdnů až měsíců
Obsah balení: 5ks Smokymizér, 1ks náustek, 1ks tupá jehla, 1ks pinzeta

Postup při plnění smokymizéru CE3 XL:
POZOR, při plnění vždy odšroubujte smokymizér od baterie!
Postup doplnění smokymizéru je velmi jednoduchý. V balení se nachází jehla, kterou doporučujeme nasadit na injekční stříkačku naplněnou e-liquidem či přímo na láhev s e-liquidem. Sundáme malý černý náustek a pod ním jsou dva otvory, jeden na středu a druhy na okraji. Do otvoru na okraji zastrčíme injekční stříkačku dovnitř a pomalu smokymizér naplníme. Jakmile bude smokymizér naplněn e-liquidem na 100%, injekční stříkačku vytáhněte, smokymizér vysušte zespoda i seshora kapesníkem. Okrajový otvor poté uzavřeme malým těsněním pomocí pinzety (obojí je přiloženo). Pote nasadíme náustek a našroubujeme (lehce ať nedojde k uvolnění závitu v smokymizéru) na baterii elektronické cigarety a můžete kouřit. E-liquid proudí knotovým vláknem k žhacímu tělísku a díky tomu se smokymizér pyšní velmi vysokým výkonem, který zajišťuje skvělou chuť a velmi hustý dým při kouření. Životnost smokymizéru je dána zejména schopností knotového vlákna vést kapalinu ke spirále, proto je ideální, když je knot neustále vlhký s obsahem e-liquidu, nejlépe celý v lázni. Doporučujeme občas (záleží na četnosti kouření) celý smokymizér rozebrat, vymýt, provést suche pálení a očistit např. papírovým kapesníkem e-liquid okolo závitů, těsnění, náustku atd. aby nedocházelo k nasátí kapaliny do úst a přeplňování spirály smokymizéru. Důležité je pravidelně čistit závit k baterii, aby nedošlo k protečení kapaliny skrz závit do baterie.

Udržujte smokymizér v čistotě. Smokymizér lze také celý promýt horkou vodou, aby se odstranil všechen e-liquid a nečistota, avšak poté je potřeba celý smokymizér důkladně vysušit, profouknout a rozkouřit. Doporučuje se provádět až tehdy, když se dýmivost značně sníží. Nikdy smokymizér nepřeplňujte e-liquidem. Při kouření do něj nefoukejte. Pokud chcete smokymizér profouknout, abyste odstranili přebytečnou kapalinu mimo zásobník, odšroubujte smokymizér od baterie, profukněte a poté dukladně očistěte. Při používání manuální baterie potahujte ještě alespoň 1s po puštění tlačítka na baterii abyste nasáli co nejvíce páry, která se vytvořila. Spirála má stále teplotu a vytváří páru, pára která nedojde k Vám do úst zůstane uvnitř, ochladí se a zkapalní mimo zásobník. Může pák docházet k zanášení, protékání a případnému nasátí do úst. Nový smokymizér je potřeba vždy pořádně rozkouřit, může trvat nějakou dobu, než knotový systém e-liquid absorbuje. Snažte se dodržovat stejnou frekvenci potahování jako u klasických cigaret. V případě kratších intervalů e-liquid nemusí stíhat zásobovat spirálu a objem kouře se sníží.

Smokymizér CE3 XL doporučujeme doplňovat výhradně e-liquidy DEKANG od výrobce Dekang Biotechnology nebo e-liquidy LIQUA od výrobce Ritchy Group, které najdete také v naši nabídce. Tyto e-liquidy se vyznačují velmi velkou dýmivostí a výrazně autentickou chutí dané příchutě. Při kouření tohoto e-liquidu nejsou cítit žádné "pachutě" jako je hořkost, kyselost apod., jako tomu je u většiny jiných výrobců. E-liquidy nejsou řídké, neprotékájí a jsou šetrné k atomizéru elektronické cigarety. Jedná se o nejkvalitnější certifikované e-liquidy na světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.