Smokymizér CE3 XL (1,8ml)

 
 

Smokymizér CE3 XL o obsahu zásobníku 1,8ml od společnosti Microcig Innovation Technology (MiT). 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
4.4.2023
Cena 65 Kč bez DPH
79 Kč    
Značka Microcig
Kategorie Microcig clearomizéry
 

5ks Smokymizér CE3 xl na 1,8ml e-liquidu se závitem 510

Smokymizér CE3 XL (1,8ml) pro elektronické cigarety se závitem 510 a eGo. V případě použití na bateriích typu eGo, doporučujeme pro lepší vzhled použít konusový kryt. Smokymizér CE3 XL pochází z dílny firmy Microcig Innovation Technology (MiT). Smokymizér CE3 XL je průhledný zásobník e-liquidu (kapaliny) a atomizér v jednom, odpadá tak nutnost dokupování samostatných náplní. Pracuje na stejném principu jako cartomizér eGo-W apod. Díky smokymizéru je Vaše žhací zařízení e-cigarety vždy ve 100% funkčnosti a zároveň s dostatečně velkou zásobou e-liquidu (cca 1,8ml). Stav e-liquidu v smokymizéru je možno díky průhlednosti sledovat, a tak vždy víte, kdy jej doplnit. Jedná se o čistou metodu doplňování a navíc má smokymizéru velmi vysokou dýmivost. Navíc můžete mít v každém smokymizéru naplněnou jinou příchuť e-liquidu a vždy jednoduše smokymizéry přešroubovat a nedochází tak k mísení příchutí.

Barva: černá
Životnost smokymizéru: několik týdnů až měsíců
Obsah balení: 5ks Smokymizér, 1ks náustek, 1ks tupá jehla, 1ks pinzeta

Postup při plnění smokymizéru CE3 XL:
POZOR, při plnění vždy odšroubujte smokymizér od baterie!
Postup doplnění smokymizéru je velmi jednoduchý. V balení se nachází jehla, kterou doporučujeme nasadit na injekční stříkačku naplněnou e-liquidem či přímo na láhev s e-liquidem. Sundáme malý černý náustek a pod ním jsou dva otvory, jeden na středu a druhy na okraji. Do otvoru na okraji zastrčíme injekční stříkačku dovnitř a pomalu smokymizér naplníme. Jakmile bude smokymizér naplněn e-liquidem na 100%, injekční stříkačku vytáhněte, smokymizér vysušte zespoda i seshora kapesníkem. Okrajový otvor poté uzavřeme malým těsněním pomocí pinzety (obojí je přiloženo). Pote nasadíme náustek a našroubujeme (lehce ať nedojde k uvolnění závitu v smokymizéru) na baterii elektronické cigarety a můžete kouřit. E-liquid proudí knotovým vláknem k žhacímu tělísku a díky tomu se smokymizér pyšní velmi vysokým výkonem, který zajišťuje skvělou chuť a velmi hustý dým při kouření. Životnost smokymizéru je dána zejména schopností knotového vlákna vést kapalinu ke spirále, proto je ideální, když je knot neustále vlhký s obsahem e-liquidu, nejlépe celý v lázni. Doporučujeme občas (záleží na četnosti kouření) celý smokymizér rozebrat, vymýt, provést suche pálení a očistit např. papírovým kapesníkem e-liquid okolo závitů, těsnění, náustku atd. aby nedocházelo k nasátí kapaliny do úst a přeplňování spirály smokymizéru. Důležité je pravidelně čistit závit k baterii, aby nedošlo k protečení kapaliny skrz závit do baterie.

Udržujte smokymizér v čistotě. Smokymizér lze také celý promýt horkou vodou, aby se odstranil všechen e-liquid a nečistota, avšak poté je potřeba celý smokymizér důkladně vysušit, profouknout a rozkouřit. Doporučuje se provádět až tehdy, když se dýmivost značně sníží. Nikdy smokymizér nepřeplňujte e-liquidem. Při kouření do něj nefoukejte. Pokud chcete smokymizér profouknout, abyste odstranili přebytečnou kapalinu mimo zásobník, odšroubujte smokymizér od baterie, profukněte a poté dukladně očistěte. Při používání manuální baterie potahujte ještě alespoň 1s po puštění tlačítka na baterii abyste nasáli co nejvíce páry, která se vytvořila. Spirála má stále teplotu a vytváří páru, pára která nedojde k Vám do úst zůstane uvnitř, ochladí se a zkapalní mimo zásobník. Může pák docházet k zanášení, protékání a případnému nasátí do úst. Nový smokymizér je potřeba vždy pořádně rozkouřit, může trvat nějakou dobu, než knotový systém e-liquid absorbuje. Snažte se dodržovat stejnou frekvenci potahování jako u klasických cigaret. V případě kratších intervalů e-liquid nemusí stíhat zásobovat spirálu a objem kouře se sníží.

Smokymizér CE3 XL doporučujeme doplňovat výhradně e-liquidy DEKANG od výrobce Dekang Biotechnology nebo e-liquidy LIQUA od výrobce Ritchy Group, které najdete také v naši nabídce. Tyto e-liquidy se vyznačují velmi velkou dýmivostí a výrazně autentickou chutí dané příchutě. Při kouření tohoto e-liquidu nejsou cítit žádné "pachutě" jako je hořkost, kyselost apod., jako tomu je u většiny jiných výrobců. E-liquidy nejsou řídké, neprotékájí a jsou šetrné k atomizéru elektronické cigarety. Jedná se o nejkvalitnější certifikované e-liquidy na světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.