Clearomizér MT3 nerezový

 
 

Clearomizér MT3 je prvním systémem, který má žhavící spirálu a krátké knoty umístěné v dolní části.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
28.5.2024
Cena 106 Kč bez DPH
128 Kč    
Značka Green Sound
Kategorie Clearomizér MT3
Záruka 2 roky
 

clearomizér MT3 se zásobníkem na 1,6ml nerezový

Clearomizér MT3 lze použít na všechny baterie se závitem eGo. Clearomizér MT3 je prvním systémem pro tvorbu páry, který má žhavící spirálu a krátké knoty umístěné v dolní části. Jedná se tak o ideální řešení pro neustálé zásobování knotů e-liquidem. Clearomizér má vyměnitelné hlavy, kovové tělo a okénko pro kontrolu stavu e-liquidu. Kapacita zásobníku je 1,6ml. Clearomizér MT3 je vynikající bezvatičkový a velmi výkonný clearomizér s velice jednoduchým a rychlým plněním, který produkuje velice kvalitní a hustou páru s velmi výraznou chutí. Systém neprotéká a patří k tomu nejlepšímu co se dá nyní na trhu sehnat.

Barva: nerezová
Životnost hlavy clearomizéru MT3: několik týdnů až měsíců
Obsah balení: 1ks Clearomizéru MT3 (nerezový)

Způsob plnění clearomizéru MT3
K plnění není potřeba žádných speciálních lahviček, jehel apod. Odšroubujte spodní část clearomizéru vzhůru nohama. Po stěně doplňte e-liquid (nesmí přetéct do středové díry, slouží pro přívod vzduchu). Na vzhůru otočený MT3 clearomizér našroubujte spodní část a můžete kouřit.

Údržba clearomizéru MT3
Udržujte clearomizér MT3 v čistotě. Clearomizér MT3 lze celý promýt vodou, aby se odstranil všechen e-liquid a nečistota, avšak poté je potřeba celý clearomizér MT3 důkladně vysušit, profouknout a rozkouřit. Doporučuje se provádět až tehdy, když se dýmivost a chuť značně zhorší. Při kouření do něj nefoukejte. Pokud chcete clearomizér MT3 profouknout, abyste odstranili přebytečnou kapalinu mimo zásobník, odšroubujte clearomizér MT3 od baterie, profoukněte a poté dukladně očistěte. Nový clearomizér MT3 je potřeba vždy pořádně rozkouřit, může trvat nějakou dobu, než knotový systém e-liquid absorbuje. Snažte se dodržovat stejnou frekvenci potahování jako u klasických cigaret. V případě kratších intervalů e-liquid nemusí stíhat zásobovat spirálu a objem kouře se sníží. Doporučuje se také občas provést suché pálení pro prodloužení životnosti výměnné hlavy clearomizéru. Suché pálení se provádí s našroubovaným spodním dílem a hlavou na baterii, bez krytu s náustkem. Před suchým pálením doporučujeme celý clearomizér promýt horkou vodou a důkladně vysušit. Pokud chuť a dýmivost není ani poté lepší, doporučujeme silikonovou krytku knotu mírně zkrátit pomocí nůžek a nebo vyměnit starou hlavu clearomizéru MT3 za nový kus hlavy.

E-liquidy pro plnění clearomizéru MT3
Clearomizéry doporučujeme doplňovat výhradně e-liquidy DEKANG od výrobce Dekang Biotechnology nebo e-liquidy LIQUA od výrobce Ritchy Group, které najdete také v naši nabídce. Tyto e-liquidy se vyznačují velmi velkou dýmivostí a výrazně autentickou chutí dané příchutě. Při kouření tohoto e-liquidu nejsou cítit žádné "pachutě" jako je hořkost, kyselost apod., jako tomu je u většiny jiných výrobců. E-liquidy nejsou řídké, neprotékají a jsou šetrné k atomizéru elektronické cigarety. Jedná se o nejkvalitnější certifikované e-liquidy na světě.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.