Objednávky přijaté od 5.8.2021 po 12:00 budou vyexpedovány v pondělí 9.8.2021. Děkujeme za pochopení. Elektro-Cigareta.cz

Elektronické cigarety JTI Logic

elektronicka-cigareta-jtl-logic-compact-350mah

Elektronická cigareta JTI Logic Compact 350mAh

JTI Logic Compact je elektronická cigareta nové generace. Velmi malé rozměry, špičkové zpracování společně s extrémní jednoduchostí používání tvoří z JTI Logic jednoznačnou volbu pro přechod z klasických cigaret k cigaretám elektronickým. Díky uzavřenému systému výměnných cartridgí nebyla jejich výměna ještě nikdy jednodušší. Každá kapsle obsahuje 1,7ml e-liquidu, a díky magnetickému propojení jí stačí pouze zasunout do těla baterie. Cartridge obsahují e-liquid o obsahu 18mg na bázi nikotinové soli, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým e-liquidům. Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost, díky které je intenzita vapování menší, takže spotřeba těchto e-liquidů s nikotinovou solí je nižší, než u klasických e-liquidů na stejném zařízení. Také spotřeba kapacity baterie je díky nikotinové soli nižší.

POZOR!: Balení obsahuje pouze e-cigaretu Logic Compact a nabíjecí kabel. Cartridge musíte zakoupit samostatně.

Elektronická cigareta JTI Logic ukončila své působení na českém trhu, proto tímto nabízíme její možné alternativy:
1) Elektronická cigareta BLU - odkaz zde
2) Elektronická cigareta Uwell Caliburn - odkaz zde
3) Elektronická cigareta Uwell Caliburn G - odkaz zde

 
199
2001199200
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.