Elektronická cigareta eGo-K 650mAh černá 2ks

 
PG50/VG50 a řidší
 

Elektronická cigareta eGo-K 650mAh, manuál, černá barva, 2ks kompletních elektronických cigaret eGo-K včetně příslušenství.

Dostupnost Není skladem
Můžeme doručit do
7.11.2023
Cena 512 Kč bez DPH
620 Kč
Značka Green Sound
Kategorie Elektronická cigareta eGo-K
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

elektronická cigareta eGo-K 650mah černá sada 2ks

Elektronická cigareta eGo-K s clearomizérem CE4 nebo-li echomizérem. Clearomizér CE4 (Echomizér) je vynikající bezvatičkový a velmi výkonný cartomizér s velice jednoduchým a rychlým plněním o kapacitě cca 1,6ml. Clearomizér CE4 (Echomizér) je průhledný a tak lze snadno sledovat obsah e-liquidu. Plášť je vyroben z velmi pevného plastu, takže nedochází k praskání apod.

Balení obsahuje:

 • 2ks clearomizér CE4 (Echomizér)
 • 2ks baterie eGo-W, C nebo T (650mAh) s funkci "5-click protection"
 • 1ks obal eGo
 • 1ks nabíječka 220V
 • 1ks usb nabíječka
 • 1ks manuál (čeština, angličtina)

Balení neobsahuje e-liquid, bez kterého cigaretu nelze používat!!!

Parametry cigarety:

 • Rozměry: délka 128mm, šířka 15mm, váha 40g
 • Barva cigarety: černá
 • Typ baterie: manual
 • Kapacita baterie: 650mAh (cca 650 potáhnutí)
 • Životnost baterie: 300 nabíjecích cyklů
 • Životnost clearomizéru CE4: několik týdnů až měsíců

Způsob plnění clearomizéru CE4
K plnění není potřeba žádných speciálních lahviček, jehel apod. Po odšroubování kulatého náustku se jednoduše e-liquid nalije po stěnách dovnitř clearomizéru. E-liquid se nesmí dostat pouze do středového otvoru, který slouží k nasávání vzduchu z okolí. Clearomizér CE4 doplňujte jen k rysce "1,6ml". Neutahujte náustek silou, zajistíte lepší přívod e-liquidu ke spirále.

Údržba clearomizéru CE4
Udržujte clearomizér CE4 v čistotě. Clearomizér CE4 lze celý promýt vodou, aby se odstranil všechen e-liquid a nečistota, avšak poté je potřeba celý clearomizér CE4 důkladně vysušit, profouknout a rozkouřit. Doporučuje se provádět až tehdy, když se dýmivost a chuť značně zhorší. Při kouření do něj nefoukejte. Pokud chcete clearomizér CE4 profouknout, abyste odstranili přebytečnou kapalinu mimo zásobník, odšroubujte clearomizér CE4 od baterie, profoukněte a poté dukladně očistěte. Nový clearomizér CE4 je potřeba vždy pořádně rozkouřit, může trvat nějakou dobu, než knotový systém e-liquid absorbuje. Snažte se dodržovat stejnou frekvenci potahování jako u klasických cigaret. V případě kratších intervalů e-liquid nemusí stíhat zásobovat spirálu a objem kouře se sníží.

Baterie a její funkce
Typ baterie elektronické cigarety je manuální a její kapacita je 650mAh (cca 650 potáhnutí). Manuální baterie je vybavena spínacím tlačítkem namísto membrány a podtlakového spínače jako je tomu u automatické baterie. To znamená, že pára se netvoří potažením z elektronické cigarety, ale je nutno stisknout tlačítko umístěné uprostřed těla cigarety. Tvorba množství páry tak závisí na délce podržení spínacího tlačítka. Není potřeba tedy potahovat velkou silou. Stačí jemně potahovat, držet tlačítko a výsledkem je velké množství páry. Dá se tedy říci, že s manuální baterií vytvoří uživatel více páry s minimálním úsilím. Navíc nehrozí zatečení e-liquidu do baterie a poničení podtlakového spínače. Baterie elektronické cigarety eGo-K má funkci "5-click protection": při stisknutí 5x rychle za sebou (během 2 sekund) spínací tlačítko se baterie uzamkne (ochrana proti nechtěnému stisknutí v kapse apod.), pro odemknutí baterie je potřeba opět tlačítko 5x rychle stisknout. Kouření z elektronické cigarety eGo-K je opravdovým zážitkem. Skvělá chuť, velká dýmivost a vysoká spolehlivost. Elektronická cigareta eGo-K je elektronickou cigaretou nové generace a inteligentním modelem, který Vás během kouření světelnou signalizací upozorňuje na nesprávné kouření či slabou baterii.

E-liquidy pro plnění elektronické cigarety eGo-K
Clearomizér CE4 (Echomizér) elektronické cigarety eGo-K doporučujeme doplňovat výhradně e-liquidy DEKANG od výrobce Dekang Biotechnology nebo e-liquidy LIQUA od výrobce Ritchy Group, které najdete také v naši nabídce. Tyto e-liquidy se vyznačují velmi velkou dýmivostí a výrazně autentickou chutí dané příchutě. Při kouření tohoto e-liquidu nejsou cítit žádné "pachutě" jako je hořkost, kyselost apod., jako tomu je u většiny jiných výrobců. E-liquidy nejsou řídké, neprotékají a jsou šetrné k atomizéru elektronické cigarety. Jedná se o nejkvalitnější certifikované e-liquidy na světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.