Elektronická cigareta eGo-CE4 1100mAh nerezová 1ks

 
PG50/VG50 a řidší
 

Elektronická cigareta eGo-CE4 1100mAh, manuál, nerezová barva, 1ks kompletní elektronické cigarety eGo-CE4 + USB nabíječka v elegantním zaslídovaném obalu. 

Dostupnost Není skladem
Můžeme doručit do
14.11.2023
Cena 330 Kč bez DPH
399 Kč
Značka Green Sound
Kategorie Elektronická cigareta eGo-K 1100mAh
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

blistr Elektronická cigareta eGo-CE4 1100mAh nerezová 1ks

Elektronická cigareta eGo-CE4 je poslední novinkou na trhu! Jedná se o elektronickou cigaretu s momentálně nejlepším systémem pro tvorbu páry, s clearomizérem CE4 nebo-li echomizérem. Tento systém se vyznačuje velkou dýmivostí, skvělou chutí, snadným plněním, absolutní neprotékavostí atd. Jedná se o prodejní HIT všude po celém světě! Clearomizér CE4 (Echomizér) je vynikající bezvatičkový a velmi výkonný cartomizér s velice jednoduchým a rychlým plněním o kapacitě cca 1,6ml, který produkuje velice kvalitní a hustou páru s velmi výraznou chutí. Clearomizér CE4 (Echomizér) je průhledný a tak lze snadno sledovat obsah e-liquidu. Plášť je vyroben z velmi pevného plastu, takže nedochází k praskání apod.

Balení obsahuje:

  • 1ks clearomizér CE4 (Echomizér) - čirý
  • 1ks baterie eGo (1100mAh) s funkci "5-click protection
  • 1ks usb nabíječka
  • 1ks manuál (čeština, angličtina)

Balení neobsahuje e-liquid, bez kterého cigaretu nelze používat!!!

Parametry cigarety:

  • Rozměry: délka 154mm, šířka 15mm, váha 50g
  • Barva cigarety: nerezová
  • Typ baterie: manual
  • Kapacita baterie: 1100mAh (cca 1100 potáhnutí)
  • Životnost baterie: 300 nabíjecích cyklů
  • Životnost clearomizéru CE4: několik týdnů až měsíců

Způsob plnění clearomizéru CE4
K plnění není potřeba žádných speciálních lahviček, jehel apod. Po odšroubování kulatého náustku se jednoduše e-liquid nalije po stěnách dovnitř clearomizéru. E-liquid se nesmí dostat pouze do středového otvoru, který slouží k nasávání vzduchu z okolí. Clearomizér CE4 doplňujte jen k rysce "1,6ml". Neutahujte náustek silou, zajistíte lepší přívod e-liquidu ke spirále.

Údržba clearomizéru CE4
Udržujte clearomizér CE4 v čistotě. Clearomizér CE4 lze celý promýt vodou, aby se odstranil všechen e-liquid a nečistota, avšak poté je potřeba celý clearomizér CE4 důkladně vysušit, profouknout a rozkouřit. Doporučuje se provádět až tehdy, když se dýmivost a chuť značně zhorší. Při kouření do něj nefoukejte. Pokud chcete clearomizér CE4 profouknout, abyste odstranili přebytečnou kapalinu mimo zásobník, odšroubujte clearomizér CE4 od baterie, profoukněte a poté dukladně očistěte. Nový clearomizér CE4 je potřeba vždy pořádně rozkouřit, může trvat nějakou dobu, než knotový systém e-liquid absorbuje. Snažte se dodržovat stejnou frekvenci potahování jako u klasických cigaret. V případě kratších intervalů e-liquid nemusí stíhat zásobovat spirálu a objem kouře se sníží.

Baterie a její funkce
Typ baterie elektronické cigarety je manuální a její kapacita je 1100mAh (cca 1100 potáhnutí). Manuální baterie je vybavena spínacím tlačítkem namísto membrány a podtlakového spínače jako je tomu u automatické baterie. To znamená, že pára se netvoří potažením z elektronické cigarety, ale je nutno stisknout tlačítko umístěné uprostřed těla cigarety. Tvorba množství páry tak závisí na délce podržení spínacího tlačítka. Není potřeba tedy potahovat velkou silou. Stačí jemně potahovat, držet tlačítko a výsledkem je velké množství páry. Dá se tedy říci, že s manuální baterií vytvoří uživatel více páry s minimálním úsilím. Navíc nehrozí zatečení e-liquidu do baterie a poničení podtlakového spínače. Baterie elektronické cigarety eGo-CE4 má funkci "5-click protection": při stisknutí 5x rychle za sebou (během 2 sekund) spínací tlačítko se baterie uzamkne (ochrana proti nechtěnému stisknutí v kapse apod.), pro odemknutí baterie je potřeba opět tlačítko 5x rychle stisknout. Kouření z elektronické cigarety eGo-CE4 je opravdovým zážitkem. Skvělá chuť, velká dýmivost a vysoká spolehlivost. Elektronická cigareta eGo-CE4 je elektronickou cigaretou nové generace a inteligentním modelem, který Vás během kouření světelnou signalizací upozorňuje na nesprávné kouření či slabou baterii.

E-liquidy pro plnění elektronické cigarety eGo-CE4
Clearomizér CE4 (Echomizér) elektronické cigarety eGo-CE4 doporučujeme doplňovat výhradně e-liquidy DEKANG od výrobce Dekang Biotechnology nebo e-liquidy LIQUA od výrobce Ritchy Group, které najdete také v naši nabídce. Tyto e-liquidy se vyznačují velmi velkou dýmivostí a výrazně autentickou chutí dané příchutě. Při kouření tohoto e-liquidu nejsou cítit žádné "pachutě" jako je hořkost, kyselost apod., jako tomu je u většiny jiných výrobců. E-liquidy nejsou řídké, neprotékají a jsou šetrné k atomizéru elektronické cigarety. Jedná se o nejkvalitnější certifikované e-liquidy na světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
1
PH Avatar autora | 21.4.2020
Nespokojená....dva kusy této baterie po nĕkolika dnech nefungovaly
E Avatar autora Elektro-Cigareta.cz (Administrátor) 21.4.2020
Dobrý den, je velmi málo pravděpodobné, že by se obě baterie v tak krátkém časovém horizontu pokazily. Vyzkoušejte, zda nejsou pouze uzamčené, není chyba v clearomizéru či případně v nabíječce. Samozřejmostí je možnost poslat k nám na reklamaci, případně můžete zboží vrátit a vrátíme Vám fin.prostředky. Zkrátka a dobře, vyřešíme celou záležitost k oboustranné spokojenosti:-)