Elektronická cigareta 510-T 180mAh černá, manual, 2ks

 
Akce PG50/VG50 a řidší
 

Elektronická cigareta 510-T 180mAh, manuál, černá barva, 2ks kompletních elektronických cigaret 510-T včetně příslušenství.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.8.2022
Běžná cena 690 Kč
Ušetříte 300 Kč (–43 %)
Cena 322 Kč bez DPH
390 Kč    
Značka Green Sound
Kategorie Elektronická cigareta 510-T
Záruka 2 roky
 

elektronická cigareta 510-T černá 180mah - manual

Elektronická cigareta 510-T patří mezi poslední modely elektronických cigaret podobajících se vzhledem klasické cigaretě! Kvůli své velikosti je velmi oblíbená.

BARVA
- BÍLÁ BARVA: Celá e-cigareta je v bílé barvě, jak baterie, tak atomizér.
- ČERNÁ BARVA: Celá e-cigareta je v černé barvě, jak baterie, tak atomizér.

DÉLKA
- KRÁTKÁ (115mm): Kapacita baterie 180 mAh (cca 180 potáhnutí).
- DLOUHÁ (138mm): Kapacita baterie 280 mAh (cca 280 potáhnutí).

Balení obsahuje:
2ks TANK atomizér 510-T
2ks baterie 510-T (180mAh) manual
5ks TANK náplně 510-T (prázdné)
1ks nabíječka 220V
1ks usb nabíječka
1ks manuál (čeština, angličtina)

Balení neobsahuje e-liquid, bez kterého cigaretu nelze používat!!!

Parametry cigarety:
Rozměry: délka 115mm, šířka 9,2mm, váha 15g
Barva cigarety: černá
Typ baterie: manual
Kapacita baterie: 180mAh (cca 180 potáhnutí)
Životnost baterie: 300 nabíjecích cyklů
Životnost atomizéru: několik týdnů až měsíců

Způsob plnění atomizéru 510-T
Prázdnou náplň (tank systém) zastrčíme do atomizéru, narazíme ji celou na hrot a pak ji vytáhneme. Náplň zespoda otevřeme pomocí víčka a z víčka se pokusíme odstranit co nejvíce pozůstalostí od proražení náplně tank systému tak, ať se průraz z víčka nedotýká hrotu v atomizéru, hrot by se měl dotýkat pouze kapaliny, čím větší otvor, tím větší dýmivost a lepší chuť při kouření. Poté nalijeme e-liquid do náplně (e-liquid není součástí balení elektronické cigarety) a víčko zpět zacvakneme na náplň. Potom náplň naplněnou e-liquidem narazíme zpět na atomizér, který si bude sám postupně odebírat požadované množství e-liquidu z tank systému náplně. Nedoporučuje se plnit tank náplně na 100%, jelikož pak dochází k velkému podtlaku a e-liquid hůř zásobuje hrot atomizéru, vytváří se okolo hrotu v atomizéru vzduchová kapsa a je zmenšená dýmivost a chuť. Doporučuje se plnit tank náplně e-liquidem na 80% kapacity náplně a pokud se vytvoří okolo hrotu v atomizéru vzduchová kapsa, stačí tank náplň lehce povytáhnout z cigarety, viditelně se uvolní vzduch v náplni a zpět náplň zastrčit do cigarety. Tank systém náplně je průhledný, tzn. máte kontrolu nad tím, kdy je potřeba doplnit e-liquid do náplně a jak dlouho Vám náplň ještě vydrží aniž by bylo potřeba náplň vysunout z cigarety. Doplňování e-liquidu do tank systému je velmi rychlé, snadné a čisté. Kapacita náplně je cca 0,5ml e-liquidu. Velkou výhodou tohoto systému je také skvělá chuť při kouření, jelikož atomizéru který se zahřívá a přeměňuje e-liquid (kapalinu) v páru se dotýká pouze e-liquid a tak není zkreslen žádnými pachutěmi apod. Tank systém náplně lze e-liquidem doplňovat neustále, ale je doporučeno čas od času náplň vyměnit za novou.

Údržba atomizéru 510-T
Udržujte atomizér v čistotě. Atomizér 510-T lze celý promýt vodou, aby se odstranil všechen e-liquid a nečistota, avšak poté je potřeba celý atomizér 510-T důkladně vysušit, profouknout a rozkouřit. Doporučuje se provádět až tehdy, když se dýmivost a chuť značně zhorší. Při kouření do něj nefoukejte. Pokud chcete atomizér profouknout, abyste odstranili přebytečnou kapalinu mimo zásobník, odšroubujte atomizér 510-T od baterie, profukněte a poté dukladně očistěte. Při používání manuální baterie potahujte ještě alespoň 1s po puštění tlačítka na baterii abyste nasáli co nejvíce páry, která se vytvořila. Spirála má stále teplotu a vytváří páru, pára která nedojde k Vám do úst zůstane uvnitř, ochladí se a zkapalní mimo zásobník. Může pák docházet k zanášení, protékání a případnému nasátí do úst. Nový atomizér je potřeba vždy pořádně rozkouřit, může trvat nějakou dobu, než knotový systém e-liquid absorbuje. Snažte se dodržovat stejnou frekvenci potahování jako u klasických cigaret. V případě kratších intervalů e-liquid nemusí stíhat zásobovat spirálu a objem kouře se sníží.

Baterie a její funkce:

AUTOMAT: Automatická baterie neobsahuje manuální spínací tlačítko jako je tomu u manuální baterie. Automatická baterie obsahuje membránu a podtlakový spínač. To znamená, že elektronická cigareta produkuje páru tehdy, když je z e-cigarety potahováno. Tvorba množství páry tak závisí na délce potažení z e-cigarety.

MANUAL: Manuální baterie je vybavena spínacím tlačítkem namísto membrány a podtlakového spínače jako je tomu u automatické baterie. To znamená, že pára se netvoří potažením z elektronické cigarety, ale je nutno stisknout tlačítko umístěné uprostřed těla cigarety. Tvorba množství páry tak závisí na délce podržení spínacího tlačítka. Není potřeba tedy potahovat velkou silou. Stačí jemně potahovat, držet tlačítko a výsledkem je velké množství páry.

Dá se tedy říci, že s manuální baterií vytvoří uživatel více páry s minimálním úsilím. Navíc nehrozí zatečení e-liquidu do baterie a poničení podtlakového spínače. "Používání manuální baterie tedy doporučujeme!" Mezi její přednosti patří tzv. tank systém náplní. Náplň u elektronické cigarety 510-T není založena na principu buničiny s e-liquidem nýbrž na náplni, která je vyplněna pouze samotným e-liquidem.

E-liquidy pro plnění elektronické cigarety 510-T
Tank systém náplní elektronické cigarety 510-T doporučujeme doplňovat výhradně e-liquidy DEKANG od výrobce Dekang Biotechnology nebo e-liquidy LIQUA od výrobce Ritchy Group, které najdete také v naši nabídce. Tyto e-liquidy se vyznačují velmi velkou dýmivostí a výrazně autentickou chutí dané příchutě. Při kouření tohoto e-liquidu nejsou cítit žádné "pachutě" jako je hořkost, kyselost apod., jako tomu je u většiny jiných výrobců. E-liquidy nejsou řídké, neprotékájí a jsou šetrné k atomizéru elektronické cigarety. Jedná se o nejkvalitnější certifikované e-liquidy na světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
5
MP Avatar autora | 1.3.2022
docela ano
4
NJ Avatar autora | 8.10.2021
Jsem velmi nadšená a překvapená. Neměla jsem velká očekávání, ale tahle mě velmi mile překvapila. Jen mě mrzí, že nejde tlačítko nějak vypnout, aby se mi v kapse při náhodném zmáčknutí nespustila.