UPOZORNĚNÍ: Prodejna v Ostravě je ve dnech 12.6. až 29.6. z důvodu plánované rekonstrukce supermarketu Albert UZAVŘENÁ. Vzhledem k tomu, že bude uzavřen celý supermarket, osobní odběr internetových objednávek probíhá ve velmi omezeném režimu a pouze s platbou v hotovosti, více informací na tel.čísle 737 110 101. ODESÍLÁNÍ INTERNETOVÝCH OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ S MÍRNÝM ZPOŽDĚNÍM. Děkujeme za pochopení. Elektro-Cigareta.cz

aSpire K Lite 900mAh

elektronicka-cigareta-aspire-k-lite-900mah

Elektronická cigareta aSpire K Lite s kapacitou bat. 900mAh

aSpire K Lite je kompaktní elektronická cigareta s vestavěnou baterií o kapacitě 900mAh, která nabízí 5 úrovní nastavení napětí (3V-5V). Baterie disponuje ochranou proti zkratu, přehřátí, podvybití, přebití a LED indikátorem stavu nabití. K této sadě výrobce přiřadil stejnojmenný clearomizér o objemu 2ml, který díky použití kvalitních materiálů a dobře řešenou konstrukcí zabraňuje protékání e-liquidu skrz náústek. K Lite nabízí žhavící hlavy BVC o odporu 1,8ohm a 1,6ohm, ale je možné použít i klasické hlavy aSpire BDC, se kterými je clearomizér plně kompatibilní (známe z clearomizérů aSpire CE5, CE5-S, ET Victory a ET-S Victory). Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve spodní části.

 

Nejprodávanější

68
748168748
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.