Clearomizér CE4 - růžový s dlouhým knotem

 
PG50/VG50 a řidší
  • 1 z 2
 

Clearomizér CE4 (Echomizér) s dlouhým knotem je vynikající bezvatičkový a velmi výkonný cartomizér s velice jednoduchým a rychlým plněním o kapacitě cca 1,6ml

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
21.5.2024
Cena 74 Kč bez DPH
89 Kč    
Značka Green Sound
Kategorie Clearomizér CE4 s dlouhým knotem
Záruka 2 roky
 

Clearomizér CE4 růžový s dlouhým knotem

Clearomizér CE4 lze použít na všechny baterie se závitem eGo. Clearomizér CE4 (Echomizér) je vynikající bezvatičkový a velmi výkonný cartomizér s velice jednoduchým a rychlým plněním o kapacitě cca 1,6ml, který produkuje velice kvalitní a hustou páru s velmi výraznou chutí. Clearomizér CE4 (Echomizér) je průhledný a tak lze snadno sledovat obsah e-liquidu. Plášť je vyroben z velmi pevného plastu, takže nedochází k praskání apod. Systém neprotéká a patří k tomu nejlepšímu co se dá nyní na trhu sehnat.

Barva: růžová
Životnost clearomizéru CE4: několik týdnů až měsíců
Obsah balení: 1ks Clearomizéru CE4 - růžový s dlouhým knotem

Postup plnění clearomizéru CE4
K plnění není potřeba žádných speciálních lahviček, jehel apod. Po odšroubování kulatého náustku se jednoduše e-liquid nalije po stěnách dovnitř clearomizéru. E-liquid se nesmí dostat pouze do středového otvoru, který slouží k nasávání vzduchu z okolí. Clearomizér CE4 doplňujte jen k rysce "1,6ml". Neutahujte náustek silou, zajistíte lepší přívod e-liquidu ke spirále.

Údržba clearomizéru CE4
Udržujte clearomizér CE4 v čistotě. Clearomizér CE4 lze celý promýt vodou, aby se odstranil všechen e-liquid a nečistota, avšak poté je potřeba celý clearomizér CE4 důkladně vysušit, profouknout a rozkouřit. Doporučuje se provádět až tehdy, když se dýmivost a chuť značně zhorší. Při kouření do něj nefoukejte. Pokud chcete clearomizér CE4 profouknout, abyste odstranili přebytečnou kapalinu mimo zásobník, odšroubujte clearomizér CE4 od baterie, profukněte a poté dukladně očistěte. Nový clearomizér CE4 je potřeba vždy pořádně rozkouřit, může trvat nějakou dobu, než knotový systém e-liquid absorbuje. Snažte se dodržovat stejnou frekvenci potahování jako u klasických cigaret. V případě kratších intervalů e-liquid nemusí stíhat zásobovat spirálu a objem kouře se sníží. Doporučuje se také občas provést suché pálení pro prodloužení životnosti cartomizéru. Je potřeba vytáhnout náustek a silikonový kryt knotků. Před suchým pálením doporučujeme celý echomizér promýt horkou vodou a důkladně vysušit. Pokud chuť a dýmivost není ani poté lepší, doporučujeme silikonovou krytku knotků mírně zkrátit pomocí nůžek.

E-liquidy pro plnění clearomizéru CE4
Clearomizéry doporučujeme doplňovat výhradně e-liquidy DEKANG od výrobce Dekang Biotechnology nebo e-liquidy LIQUA od výrobce Ritchy Group, které najdete také v naši nabídce. Tyto e-liquidy se vyznačují velmi velkou dýmivostí a výrazně autentickou chutí dané příchutě. Při kouření tohoto e-liquidu nejsou cítit žádné "pachutě" jako je hořkost, kyselost apod., jako tomu je u většiny jiných výrobců. E-liquidy nejsou řídké, neprotékají a jsou šetrné k atomizéru elektronické cigarety. Jedná se o nejkvalitnější certifikované e-liquidy na světě.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.